Kompletní balíček pro bezstarostný spánek

baacal 2

  

Získejte kvalitní spánek bez rušivých vlivů a probuďte se plní energie s naším startovacím balíčkem. Tento balíček obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste si užili skvělý noční odpočinek.

Skladem
1 299 Kč –23 % 999 Kč
Návrh bez názvu
Výprodej
1 299 Kč –23 %
Kvalita
Kvalita
Poradenství a podpora
Poradenství a podpora
nezávazně a zdarma
Rychlé a spolehlivé dodání
Rychlé a spolehlivé dodání
objednávky vyřizujeme obratem

Kvalitní noční brýle pro zlepšení spánku

ezgif-4-e2f6d5f0b0-2

Získejte lepší pohodlí a podporu pro váš spánek s brýlemi s oranžovými sklíčky, které účinně blokují 100% modrého světla. Tyto brýle poskytují ochranu před únavou očí způsobenou modrým světlem elektronických zařízení a mohou vám pomoci snáze usnout. S jejich pohodlným a stylovým designem si můžete být jisti, že vaše oči jsou chráněny. 

 

Jaké jsou hlavní výhody nošení brýlí blokujících modré světlo?

  • Zlepšený spánek: Modré světlo emitované elektronickými zařízeními může ovlivnit spánek tím, že potlačuje produkci melatoninu. Brýle blokující modré světlo omezují toto světlo a přispívají ke zlepšenému spánku.

  • Ochrana očí: Studie uvadějí, že nošení brýlí blokujících modré světlo může snížit riziko potenciálního poškození očí způsobeného dlouhodobým vystavením modrému světlu.

  • Odpočinek očí: Nošení brýlí blokujících modré světlo snižuje namáhání očí při používání elektronických zařízení, což vede ke zlepšenému komfortu při práci nebo sledování obrazovky.

 


Pohodlná maska pro ničím nerušený spánek

ezgif-3-f5b0647cb6

Maska na spaní s anatomickým tvarem a speciálním lemem v oblasti nosu je navržena tak, aby blokovala světlo a zajišťovala kvalitní spánek. Je vyrobena z kvalitního materiálu a má průduchy pro lepší prodyšnost.

Díky speciálnímu tvarování okolo očí a nosu je nošení masky velmi pohodlné.

 

Jaké jsou hlavní výhody nošení masky na spaní?

  • Blokuje světlo a pomáhá vytvořit temné prostředí pro lepší spánek
  • Podporuje hluboký spánek
  • Všestrannost - Používejte doma nebo na cestách

 

 Pohodlné pěnové špunty

Objevte skvělý doplněk pro lepší spánek - pěnové špunty do uší. Tyto špunty vám poskytnou ochranu před rušivými zvuky a pomohou vám dosáhnout klidného a obnoveného spánku. Díky jejich pohodlnému designu a kvalitním materiálům si užijete noc plnou klidu a pohody. Pěnové špunty do uší jsou osvědčeným pomocníkem pro dosažení maximálního odpočinku a regenerace během spánku.
 
ezgif-1-acbb28ea65

Jak správně nasadit špunty?

1. Jemně stlačit nebo zatočit

2. Nechat je se rozpínat a vytvarovat do správného tvaru

3. Užijte si nerušený spánek!

 

 

 

 

 

 

 

 


Zpět do obchodu